Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

Jak DOBŘE vybrat DĚTSKOU KNIHU

světem dětské knihy Vás inspirativně provede

 Petra ŽALLMANNOVÁ

autorka blogu Opičí matka v džungli dětské literatury

ČTVRTEK  22. 10. 2020 | 17:00 –19:30 HOD.

Znáte to, vejdete do knihovny nebo do knihkupectví, rozhlížíte se, náhodně tu a tam vytáhnete knihu, bezmyšlenkovitě ji prolistujete, oči vám ubíhají k jiným policím a barevným obálkám, očima přeletíte pár ilustrací.

Pak buď něco náhodně koupíte a doufáte, že se to bude líbit... nebo zklamaně odejdete, protože si v té záplavě nemůžete vybrat.

Ve velkých knihkupectvích vás jen odmávnou "Dětské knihy vzadu vlevo" a dál zamyšleně koukají do počítače. Na internetu jen náhodně klikáte, a pak vám poštou přijde něco, co jste vážně nechtěli, ale už nemáte sílu to vracet.

Chtěli byste nějakou hezkou knížku pro děti, ale jak ji vybrat, když toho vychází tolik!?

Podíváme se spolu na to, jak a kde hledat kvalitní dětskou literaturu. Každému se líbí něco jiného, takže tipů bude spousta.

Podíváme se na pár novinek a nahlédneme za hranice reklamních letáků velkých nakladatelství.

Naučíme se také vyhledávat zdroje, které nám v nacházení kvalitních knih pomohou dlouhodobě.

Knihy jsou branou k vědění a učení.

VSTUPNÉ 

  • 50 Kč/os. 
  • Dobrovolnice z obsluhy herny ZDARMA!

 

PŘIHLÁŠKY  ZDE

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Akce se koná v RC PROVÁZEK na nové adrese Palackého 1329/50.
Najdete nás v pravém křídle budovy Gymnázia. Doporučenou cestou k nám je vstup brankou z ulice Kollárova, vlevo dolů po pěšince a pak doprava, kde již najdete výrazně označený vchod RC PROVÁZEK.
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. 
Upřednostňujeme platbu bezhotovostně na účet: 2701058749/2010 (do poznámky uveďte jméno přihlášené/ho a název akce, v.s. je číslo faktury, která Vám přijde emailem po registraci, ev. jméno partnera). Děkujeme.
 
Storno můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 30 Kč stornopoplatek. Pokud účast zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze,. Je to z toho důvodu, že každá akce má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka.V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku. Minimální počet účastníků pro konání akce - 7 osob, maximální kapacita 20 osob.
 
"Akce se koná v rámci projektu Společně do života II., který je realizován v rámci dotačního titulu Rodina a je finančně podpořen MPSV".
 
KDY: ve čtvrtek 22/10/20 17:00 - 19:30
KDE: RC Provázek, pravé křídlo budovy Gymnázia, Palackého ul., NJ
S KÝM: s Petrou Žallmannovou
CENA: 50 Kč / osobu, DOBROVOLNICE ZDARMA
VÍCE INFO U: Katky 725 210 050 (ne SMS), projekty@proficionj.cz
Petra Žallmannová

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.