Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

Jsme co to jíme ! A platí to i pro naše děti...s profesionálkou Mgr. Michaelou Ožanovou

Jak správně živit naše miminka, batolata i předškoláčky? 
Tentokrát zcela profesionálně s Mgr. Michaelou Ožanovou z Brna.

Výživě v dětském věku bychom měli věnovat velkou pozornost, často však dostáváme mnoho protichůdných informací, ve kterých není snadné se vyznat. Přijďte si poslechnout, jak by měl vypadat jídelníček kojence, batolete nebo předškoláka a probrat společně všechny otázky. 
Do kdy je vhodné kojit? Kdy začít s příkrmy? Jaké potraviny jsou vhodné a kdy? Co pitný režim? Co si počít pokud dítě dlouhodobě odmítá určitou potravinu? Jaké jsou specifika výživy v předškolním věku? 

To všechno se dozvíte na mém dvouhodinovém semináři v rodinném centru Provázek v Novém Jičíně a jako bonus probereme také potravinové alergie a prevenci dětské obezity... 
Jaký je rozdíl mezi potravinovou alergií a intolerancí? Které faktory mohou dítě predisponovat k potravinové alergii? Jak je to s kojením při alergii na bílkovinu kravského mléka? Co mohu udělat, aby moje dítě nemělo problém s obezitou?

Mám připraveny odpovědi na Vaše otázky...

Těší se na Vás Mgr. Michaela Ožanová
Nutriční terapeutka pro výživu dětí a dospělých, absolvovala magisterský obor Nutriční specialista na  1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zkušenosti z praxe má ze zdravotnických zařízení, jako nutriční terapeutka stravovacího provozu i oddělení a domova seniorů. Aktuálně spolupracuje s několika mateřskými centry ohledně problematiky výživy dětí a centrem léčby poruch příjmu potravy Anabell.

v RC Provázek v 1.patře ve Spirále ve čtvrtek 8. 11. 2018  v 16:00 - 18:00 hod.

REGISTRACE ZDE

	Další informace:

Registrace je z organizačních důvodů nutná nejpozději den předem do 12.00 hodin.

Pozor hlídání dětí není zajištěno, děti můžete mít s sebou (dle vlastní úvahy).

CENA PRO VEŘEJNOST 120,- Kč

Upřednostňujeme platbu bezhotovostně na účet: 2701058749/2010 (do poznámky uveďte jméno přihlášené/ho a název aktivity, v.s. je číslo faktury, která Vám přijde emailem po registraci). Platbu můžete provést také hotově před zahájením přednášky, ale vítáme platbu PP. V případě, že se chystáte na kurz s kamarádkami či rodinnými příslušníky je možno platbu na účet zaslat hromadně, při registraci nutno vybrat daný počet osob a jmenovitě uvést v poznámce. Děkujeme.
 
KDY: ve čtvrtek 8.11. v 16 - 18 hod.
KDE: RC Provázek 1.patro ve Spirále
S KÝM: s Mgr. Michaelou Ožanovou
CENA: 120,- Kč
BLIŽŠÍ INFO: u Katky 725 210 050, projekty@proficionj.cz

Kontakt

Kontakty na jednotlivé pracovníky naleznete zde.

 

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.
sídlo:  B. Martinů 1994/4, 741 01 Nový Jičín, IČ: 227 34 147,
bankovní spojení: 2701058749 / 2010