Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

Montessori ven

tvoření Montessori hraček a pomůcek na zahradu či na chatu a diskuze o všem co vás zajímá při výchově vašich dětí nebo o všem co byste chtěly vědět o Metodě Montessori.

Tvoření bude probíhat venku (na dece ve stínku pod stromy), o naše děti a jejich program se bude s láskou starat Jana Hájková někde poblíž nás - tj. hlídání zajištěno. V případě nepřízně počasí se přesuneme všichni do Provázku – Cvičebny a Hnízdečko. 

Co si odnesete?

Z jednotlivých kurzů si odnesete hotové hračky převážně pro venkovní použití, na zahradu, na chatu, do lesa i k vodě, cestovní hračky na dovolenou, třeba i do auta...

Fotky z kurzu.

Návaznost na jiné kurzy Montessori

Kurz je samostatný, nebude navazovat na Montessori Domů I. a II., avšak absolventky těchto kurzů budou mít výhodu, protože budou znát základy používání. Mohou se však přihlásit i "nekurzové" maminky, které si chtějí prostě jen vyrobit hračky pro dětičky, nebo se přijít informovat a osahat tuto metodu.

Kurz vede

Renča Cholevíková

"Při tvoření budu plně k dispozici pro řešení konkrétních situací, problémů a dotazů všeho možného s Vašimi dětmi i bez dětí, pomůckami, pokojíčky, vztahy mezi dětmi i širší rodinou, atd.Těším se na Vás u společného tvoření."


PŘIHLÁŠENÍ ZDE  v sekci Kurzy (po přihlášení obdržíte údaje k platbě)

Přihlášení dětí na hlídání ZDE v sekci KURZY - PIDIKOUTEK MONTESSORI VEN

 

 

Při kurzu zajišťujeme hlídání dětí. POZOR DĚTI UŽ MUSÍ MÍT S HLÍDÁNÍM ZKUŠENOST. Pro více informací k hlídání můžete volat Janě Hájkové na tel. 725 210 055. Děti je potřeba přivést minimálně 15 min před zahájením kurzu a vyzvednout si je ihned po ukončení kurzu.
 
HLÍDÁNÍ MUSÍ BÝT ZAPLACENO PŘEDEM, HLÍDÁNÍ ZAJISTÍME MINIMÁLNĚ PŘI POČTU 3 DĚTI (při menším počtu dětí hlídání nenabízíme). PENÍZE ZA NEVYČERPANÉ HLÍDÁNÍ NEVRACÍME. U SLUŽBY HLÍDÁNÍ NENÍ MOŽNO VYUŽÍT NÁHRADOVÝ SYSTÉM.
 
a začněte již dnes sbírat nutný materiál….vršky od PETlahví, všemožné plastové krabičky, košíčky, korkové špunty, korálky, knoflíky, kamínky, alespoň pár kousků staršího nádobí, a jakýkoliv další podobný materiál. Respektive teď radši nic nevyhazujte, protože všechno se může hodit.

 

 


 

KDY bude upřesněno
KDE venku před RC Provázek, v případě špatného počasí uvnitř
S KÝM Renča, tel. 724 445 346, renca.cholevikova@seznam.cz
HLÍDÁNÍ v místnosti Hnízdečko v 1. patře, dítě je nutno přihlásit
CENA 1040,00 Kč
ZAHÁJENÍ bude upřesněno

Kontakt

Kontakty na jednotlivé pracovníky naleznete zde.

 

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.
sídlo:  B. Martinů 1994/4, 741 01 Nový Jičín, IČ: 227 34 147,
bankovní spojení: 2701058749 / 2010