Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

ODPOLEDNE SE STYLISTKOU

WORKSHOP S HELENOU PROCHÁZKOVOU

PÁTEK 20. 11. 2020 | 16:00 –19:00 HOD. 

O LEKTORCE:

Helena Procházková

"Učím ženy nosit jejich šatník"

Jsem stylistka a mojí specializací je jednoduchý šatník. Pomáhám ženám objevit jejich styl a podtrhnout tak vlastní jedinečnost. Učím je vnímat módu jinak a sestavit si šatník postavený na kombinovatelných základech. Jsem autorka eBooku Sama sobě stylistkou , ve kterém učím ženy vyjít vstříc změnám v šatníku. 

 

 

ČEM TO BUDE:

Naučíte se nosit váš šatník, jak dát na obdiv své přednosti a konečně přestat řešit "nemám co na sebe a nic mi nesluší", jak se oblékat s ohledem na svůj typ postavy a jak ubrat si pár optických kilo. Díky jednoduchým tipům se rozzáříte a budete se ihned cítit sebevědoměji a štíhleji.

JAK TO BUDE PROBÍHAT:

 

 Workshop je rozdělený do dvou částí:

1. část - přednáška na témata: jak se naučit ukazovat přednosti a konečně přestat maskovat nedostatky, ubrání optických kil navíc (jak vypadat lehčí o 5 kilo), oblékání podle typu postavy, šatníkové minimum, sestavení si jednoduchého a kombinovatelného šatníku, základní módní zákonitosti.

2. část - názorné vysvětlení práce se svým šatníkem na doneseném oblečení

Sebou: 3 - 5 kousků oblečení

- u kterého chcete poradit, jak jej nosit

- na kterém vám něco nesedí a nevíte, co to je

- které nevíte, jak kombinovat

Pro individuální přístup v praktické části je počet míst omezen na 10 žen.

 

DÉLKA TRVÁNÍ:


3 hodiny (podle dotazů či konzultací dle aktuální potřeby)

 

 

PŘIHLÁŠKY:

ZDE

 

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:

Akce se koná v RC PROVÁZEK na nové adrese Palackého 1329/50.
Najdete nás v pravém křídle budovy Gymnázia. Doporučenou cestou k nám je vstup brankou z ulice Kollárova, vlevo dolů po pěšince a pak doprava, kde již najdete výrazně označený vchod RC PROVÁZEK.
Rezervaci místa na kurzu budete mít jistou až po zaplacení kurzovného. 
Přijímáme pouze platbu bezhotovostně na účet: 2701058749/2010 (do poznámky uveďte jméno přihlášené/ho a název akce, ev. jméno partnera, v.s. je číslo faktury, která Vám přijde emailem po registraci). Děkujeme.
Storno můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 120 Kč stornopoplatek. Pokud účast zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze,. Je to z toho důvodu, že každá akce má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka.V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku. 
 
"Akce se koná v rámci projektu Společně do života II., který je realizován v rámci dotačního titulu Rodina a je finančně podpořen MPSV".
KDY: PÁ 20/11 16:00 - 19:00
KDE: RC Provázek, pravé křídlo budovy Gymnázia, Palackého ul., NJ
S KÝM: s Helenou Procházkovou
CENA: 220 Kč / osobu
VÍCE INFO U: Katky 725 210 050 (ne SMS), projekty@proficionj.cz

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.