Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

POZOR POZOR ....OTEVÍRÁME KURZY...

Milí klienti RC Provázek, 

 
s velkou radostí bychom Vám chtěli sdělit, že od pondělí 18. 5. se opět otevřou dveře našeho Rodinného centra Provázek. Můžete se tak těšit na naše skupinové lekce pro děti i dospělé, které budou OPĚT PROBÍHAT. 
 
Z technických důvodů ale zatím NEBUDE OTEVŘEN KURZ JÓGY PRO DOSPĚLÉ, Cvičení pro těhotné s Jitkou Pavelkovou i Martinou Kubešovou a  HRAVÁ VÝTVARKA PRO DĚTI. Také pro PARKOUR zatím hledáme možnosti, jak dostát přísným podmínkám.... Aktuality prosím sledujte na našem Facebooku.
 
Jak dobře víte, naše lekce jsou nastaveny tak, že i standardně v rámci našeho běžného provozu probíhají v poměrně komorním počtu, bude tomu tak samozřejmě i nyní, v době, kdy se postupně a opatrně rozvolňují vládní opatření. Co se však zatím do běžného provozu nevrací, je naše dětská herna - na tento krok vpřed ještě přijde čas. Momentálně zůstává zavřená, vstup do cvičebny je tak možný pouze z chodby. 
 
Co se týče opatření v rámci RC, tak si buďte jistí tím, že:
  • před znovuotevřením u nás proběhne generální úklid a desinfekce prostor (už se děje)
  • po otevření budou prostory uklízeny každý den (ostatně jako za běžného provozu, jinak to u nás ani nejde)
  • v průběhu dne budou desinfikovány kliky, vypínače aj.
  • na toaletě budou standardně dávkovače mýdla a jednorázové papírové utěrky + navíc desinfekce na ruce - ta bude k dispozici také na chodbě a ve cvičebně
  • maximální počet účastníků ve skupině je dle platné vládní metodiky 15 osob (u nás ve většině skupin dokonce max. 10) - jedinou výjimkou mezi lekcemi tak bude Parkour, u toho Vám dáme vědět další informace - řešíme s lektorem
  • prostory budou pravidelně větrány
Prosíme Vás, abyste nám pomohli i Vy tím, že budete dodržovat několik základních pravidel:
  • používejte hygienické prostředky, které Vám budou k dispozici - desinfikujte si ruce, když k nám přijdete a kdykoliv, budete-li cítit potřebu
  • vyzouvejte se hned ve vstupní chodbičce tak, jak je u nás zavedeným pravidlem
  • cítíte-li se nemocní, zůstaňte raději doma (opět - toto pravidlo nám připadá rozumné celoročně :-))
Podmínkou pro to, abyste Vy nebo Vaše dítě mohli docházet do kurzu/kroužku je vyplněné a podepsané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - ke stažení v příloze. Prosíme, abyste na to pamatovali a donesli je s sebou na nejbližší lekci, kterou navštívíte a na místě odevzdali lektorovi. Několik výtisků budeme mít i na místě, všem nám ale ušetří čas, přinesete-li je s sebou :-)
 
Jsme rádi, že Provázek znovu ožije, zároveň ale doufáme, že všichni jsme naladěni tak, že je pořád potřeba být trochu opatrnější než obvykle a starat se o sebe navzájem. 
 
Prosíme Vás proto o spolupráci při dodržování a respektování výše uvedených opatření. Zároveň Vás žádáme, především s ohledem na dynamický vývoj  posledních týdnů, které byly plné změn (především v oblasti toho, co se může a co nesmí a co by se mělo a co zase ne - u všeho navíc ještě s otázkou "A kdy?" :-)), abyste nadále sledovali aktuální doporučení a nařízení Vlády ČR, protože to, že něco platí dnes neznamená, že to bude platit zítra :-)
 
Tento týden ještě v provozu nejsme, děláme vše pro to, aby příští pondělí bylo vše OK.
 
Moc děkujeme za Vaši trpělivost a těšíme se na Vás.
priloha-cestne-prohlaseni-spz.pdf
KDY: OD 18/5/2020
VÍCE INFO PRO DĚTSKÉ KURZY: u Andrej, tel. 777 708 445
VÍCE INFO PRO DOSPĚLÁCKÉ AKTIVITY: u Katky, tel. 725 21 00 50 (ne SMS)
PROSÍME SLEDUJTE: svůj EMAIL a náš FB

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.