Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

přednáška NEMOC - tělo a duše nám vzkazují...

Většina z nás se v dětství chovala a reagovala tak, jak nám to poradili „ONI“.  Ti, které jsme milovali a věřili jim. Toužili jsme po tom, aby nás přijali. Naši rodiče a také ti, kteří nás vychovávali – naši učitelé.  Byli větší, starší, silnější a byli jsme na nich závislí.

Věřili jsme, že jsou moudří a tak utvářeli naše zákony, které nám nyní vládnou.

Místo toho, abychom my tvořili své zákony podle toho, jak nám slouží.

 

A potom se dostaneme do situace, kdy se nám něco nelíbí a místo toho, abychom nějak zareagovali, tak emoci potlačíme do sebe a chováme se podle modelu – „jen aby mě přijali“. Někde v nás pořád reagují děti, i když už jsme dávno dospělí a máme své vlastní děti.

 

I naše děti se učí své životní zákony od lidí, se kterými žijí v úzkém kontaktu. Jenže naše děti jsou ještě čisté duše a ještě úplně nezapomněli na spojení se sebou. Jsou proto tolik citlivé na jakoukoliv nerovnováhu v jejich světě. Pokud děti nerozumí, reagují v rámci svých možností, kterých nemají mnoho. Mají křik, pláč, „divné chování“ a pokud nic z toho na rodiče nezabírá, přichází NEMOCE. Každý projev dítěte a každá nemoc má svou symboliku, ve které můžeme číst.

 

Spousta z nás by se svým životem nic neudělalo, kdyby neměly nemocné děti. Touha po pomoci té malé bezbranné dušičce, kterou tolik milujeme, nás žene až za hranice, kam bychom kvůli sobě nikdy nešli. A právě proto, je tady máme. Naše děti, i ty nemoce.

 

Přijďte si popovídat a dozvědět se o tomto tématu více. Přijďte se zeptat, na cokoliv Vás v tomto tématu trápí a na co potřebujete znát odpověď. Přijďte se naladit na sebe a porozumět souvislostem. Když pochopíte, nemoce nemusíte mít… Vy, ani Vaše děti.

 

Těším se na setkání s Vámi

 

 

Mgr. Renáta Cholevíková

 

 

REGISTRACE ZDE

Registrace je z organizačních důvodů nutná nejpozději den předem do 12.00 hodin.

Další informace:

Pozor hlídání dětí není zajištěno, děti můžete mít s sebou (dle vlastní úvahy).

CENA PRO VEŘEJNOST 170,- Kč

Upřednostňujeme platbu bezhotovostně na účet: 2701058749/2010 (do poznámky uveďte jméno přihlášené/ho a název aktivity, v.s. je číslo faktury, která Vám přijde emailem po registraci). Platbu můžete provést také hotově před zahájením přednášky, ale vítáme platbu PP. V případě, že se chystáte na kurz s kamarádkami či rodinnými příslušníky je možno platbu na účet zaslat hromadně, při registraci nutno vybrat daný počet osob a jmenovitě uvést v poznámce.
KDY: ve čtvrtek 25.10. 16 - 18 hod.
KDE: RC Provázek 1.patro ve Spirále
S KÝM: s Mgr. Renátou Cholevíkovou
CENA: 170,- Kč
BLIŽŠÍ INFO: u Katky 725 210 050, projekty@proficionj.cz

Kontakt

Kontakty na jednotlivé pracovníky naleznete zde.

 

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.
sídlo:  B. Martinů 1994/4, 741 01 Nový Jičín, IČ: 227 34 147,
bankovní spojení: 2701058749 / 2010