Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

přednáška NEMOC - tělo a duše nám vzkazují...

ODLOŽENO - ČEKÁ SE NA NOVÝ TERMÍN

 

 

Naše tělo nám ukazuje stav naší mysli.

Jak myslíme, tak se cítíme a v takovém stavu je naše tělo.

Naše duše má jediný způsob, jak se s námi spojit, pokud se od sebe oddělíme.

Pokud potlačujeme naše EMOCE – máme NEMOCE.

Emoce jsou pohyb, nemoci zastavení se.

A co naše děti? Naše děti jsou ještě čisté duše a ještě úplně nezapomněli na spojení se sebou. Jsou proto tolik citlivé na jakoukoliv nerovnováhu v jejich světě. Pokud děti nerozumí, reagují v rámci svých možností, kterých nemají mnoho. Mají křik, pláč, „divné chování“ a pokud nic z toho na rodiče nezabírá, přichází NEMOCE. Každý projev dítěte a každá nemoc má svou symboliku, ve které můžeme číst.

 
Spousta z nás by se svým životem nic neudělalo, kdyby neměly nemocné děti. Touha po pomoci té malé bezbranné dušičce, kterou tolik milujeme, nás žene až za hranice, kam bychom kvůli sobě nikdy nešli. A právě proto, je tady máme. Naše děti, i ty nemoce.
 

Přijďte si popovídat a dozvědět se o tomto tématu více. Přijďte se zeptat, na cokoliv Vás v tomto tématu trápí a na co potřebujete znát odpověď. Přijďte se naladit na sebe a porozumět souvislostem. Když pochopíte, nemoce nemusíte mít… Vy, ani Vaše děti.

 

Těším se na setkání s Vámi

 

Mgr. Renáta Cholevíková

 

 

REGISTRACE ZDE

Registrace je z organizačních důvodů nutná nejpozději den předem do 12.00 hodin.

VSTUPNÉ 

  • DOBROVOLNICE vstup ZDARMA! (nutno uvést do Poznámky při REGISTRACI)
  • 150 Kč/ os. nebo 200 Kč/ dvojice či páry, 

 

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Akce se koná v RC PROVÁZEK na nové adrese Palackého 1329/50.
Najdete nás v pravém křídle budovy Gymnázia. Doporučenou cestou k nám je vstup brankou z ulice Kollárova, vlevo dolů po pěšince a pak doprava, kde již najdete výrazně označený vchod RC PROVÁZEK.
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. 
Upřednostňujeme platbu bezhotovostně na účet: 2701058749/2010 (do poznámky uveďte jméno přihlášené/ho a název akce, v.s. je číslo faktury, která Vám přijde emailem po registraci, ev. jméno partnera). Páry zaplatí plnou cenu a 100 Kč jim bude vráceno hotově před zahájením přednášky při prezentaci. Děkujeme.
 
Storno můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 100 Kč stornopoplatek. Pokud účast zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze, Je to z toho důvodu, že každá akce má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka.V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku. Minimální počet účastníků pro konání akce - 7 osob, maximální kapacita 20 osob.
 
"Akce se koná v rámci projektu Společně do života II., který je realizován v rámci dotačního titulu Rodina a je finančně podpořen MPSV".
KDY: ve čtvrtek 5.11. 16:00 -18:00
KDE: RC Provázek, pravé křídlo budovy Gymnázia, Palackého ul., NJ
S KÝM: s Mgr. Renátou Cholevíkovou
CENA: 150,- Kč/os., 200 Kč/dvojice, DOBROVOLNICE ZDARMA
BLIŽŠÍ INFO: u Katky 725 210 050 (ne SMS), projekty@proficionj.cz

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.