Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

projekt „Vy rozhodujete, my pomáháme“- NOVOJIČÍNSKÝ PROVÁZEK JEDE

V první fázi jsme se zaregistrovat  do programu pro neziskovky s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“, který realizuje společnost Tesco Stores. Program podporuje lokální neziskové a příspěvkové organizace.  Náš projekt je zaměřen na podporu pravidelných aktivit rodinného centra Provázek.
 
V druhé fázi jsme se dostali do užšího výběru a budete moci soutěžit o 30 000 Kč na realizaci našeho projektu. Zákazníci v obchodech Tesco pak svým hlasováním rozhodnou o vítězích. Vítězná organizace získá jednorázový finanční dar ve výši 30 000 korun, v aktuální výzvě bude rozděleno do 90 lokalit celkem  2 700 000 korun.
 
Ve třetí fázi náš projekt získal přízeň  zákazníků TESCO a stali jsme se tak regionálními vítězi
 
 
A s jakým projektem jsme zaujali zákazník TESCA a vyhráli jsme?
 
Novojičínský Provázek jede!
 
Působíme především v regionu Novojičínska (i když některé projekty mají přesah na celou Moravu a někdy ještě dál). A snažíme se rozvíjet region. Proto se zapojujeme do nejrůznějších aktivit, ale především je sami iniciujeme.
Provozujeme rodinné centrum, které nabízí trávení volného času i vzdělávání pro rodiče a děti. Nově jsme otevřeli coworkingové centrum, které poskytuje zázemí a podporu pro podnikatele a podnikavé lidi. Oběma centry se pak vlní třetí centrum – komunitní. Díky těmto průřezovým aktivitám rozvíjíme spolupráci s mladými lidmi, veřejnou správou a vůbec každým, koho zajímá, kde žije a má chuť to aktivně tvořit.
 
Již šest let provozujeme v Novém Jičíně Rodinné centrum Provázek. Našimi klienty jsou především rodiče, prarodiče a děti. Naše služby se naučili využívat i klienti, kteří nespadají do běžné cílové skupiny rodinného centra - např. ženy středního věku s odrostlými dětmi, které však dosud nejsou babičky apod. Připravili jsme pro ně celou řadu aktivit.
 
O jaké aktivit se jedná?
  • Pravidelné aktivity pro rodiče s dětmi - Klubka, Tanec s miminky v šátku , Zelené klubko, 
  • Pravidelné aktivity pro děti (bez rodičů) - Angličtina pro děti , Flétnička, Jóga pro děti (3-6 let a 6-12 let) , Kytarové akordy, Minibalet ( 4-6. let) , Míčovky (3-5 let, 6-9 let) , Parkour (6-9 a 10-15 let), Pidiškolka, Vědátor (5-11 let) 
  • Pravidelné volnočasové aktivity pro těhotné - Cvičení pro těhotné , Gravidjóga
  • Cvičení pro dospělé - Cvičení pro senior(k)y, Pilates Body speciál, Powerjóga, SM systém, Cvičení: Uzdrav se pohybem 

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.